Adnan Oktar’ın Dünya Güzeli Kedileri ve Köpekleri

Adnan Oktar: Kediler sevgiyi çok iyi anlayan ve çok güzel karşılık veren hayvanlar. Kedilerin varlığı çok güzel bir nimet.

Luna

Instagramı: https://www.instagram.com/luna_theprincesscat/

Adnan Oktar: Güzellik sevginin istediği bedendir. Yapraklar, çiçekler, kediler, tavşanlar, insanlar Allahın bize sevdirdiği güzelliklerdir. Güzellik ve sevgi birliktedir. Allah hem güzel yaratır hem sevdirir. Allah sevgiyi vermese güzelliğin anlamı olmazdı.

Sarman

Instagramı: https://www.instagram.com/don_sarmano_patiya/

Adnan Oktar:  Pandalarda, kedilerde ve diğer tüm canlılardaki sevimliliği Allah özel, insanların hoşuna gitmesi için yaratıyor.

Star Wars

Adnan Oktar: Bir çok insan kedilerden bile nefret ediyordu. Kadınları, çocukları, hayvanları sevmeyi öğrettik. Her gün sevginin hayati olduğunu anlattık.

Lokum ve Niko

Instagramı: https://www.instagram.com/cutecats_lokum_niko/

Adnan Oktar: Hayvanlara eziyet eden insanların toplum güvenliği açısından adli olarak izlenmesi ve takip edilmesi gerekir.

Bizby

Instagramı: https://www.instagram.com/didem_rahvanci/

Bizby ve Luna

Adnan Oktar: Hayvanlara eziyet edenlerin mutlaka halka tanıtılması lazım. Ağzı dili olmayan hayvana eziyet edecek derecede psikopat olan birinin toplum içinde tanınmadan gezmesi olmaz. İnsanların o kişiyi bilip tanıması gerekir

Ferraro

Instagramı: https://www.instagram.com/ferraro_the_handsome/

Adnan Oktar: Allah, hayvanları yaratmakla insanlara çok büyük nimet sunmuş. Cennetin en büyük nimetlerinden birisi. Ama hayret edilecek şekilde çoğu insan onların farkında bile değil. Hayvan sevgisinin üstü garip bir şekilde örtülmüş. Kediler, köpekler, kuşlar, böcekler hepsi ayrı güzel. Hepsini tek tek ayrı ayrı sevmek lazım.

Bella

Instagramı: https://www.instagram.com/bella_s_diary/

Adnan Oktar: Allah’ın varlığını anladığımızda ve büyüklüğünü kavradığımızda sevdiğimiz her şey O’nda toplanır. Çiçekler, kediler, kuzular, güzellikler, sevdiğin insan hepsi Allah’ın tecellisidir. Hepsine duyduğumuz sevgi Allah’a sevgimizdir.

Tomasin

Instagramı: https://www.instagram.com/tomasin_the_cat/

Emma

Instagramı: https://www.instagram.com/emma.kedicik/ 

Adnan Oktar: Övgü sevgiyi ciddi şekilde artıran mühim bir ibadettir. Her güzelliği yaratan Allah’tır. Güzel bir çiçeği, kediyi, kadını, manzarayı övmek nimettir. Övgü, Allah’ın nimetini takdir etmektir.

Badem

Instagramı: https://www.instagram.com/badem_thelovely/ 

Adnan Oktar: Her mahallede kedi evleri olmalı ve tüm kedi evlerinde mutlaka alttan ısıtma bulunmalı. Kedilerin evlerinin temizliği de çok önemli. Belediyelerin kedilere her türlü konforu sağlamasını rica ediyoruz.

Patik

Instagramı: https://www.instagram.com/patik_thecutest/

Adnan Oktar: Ben tüm kedileri, tüm sokak hayvanlarını severim. Hiç birinin üzülmesine, acı çekmesine razı olmam. Bu yüzden hangi köpek türünü daha çok seversiniz diye düşünmek olmaz. Eğer bir köpek türünü sevdiğimizi söylersek diğeri üzülür, acı çeker.

Tipitip, Köpük ve Cips

Instagramı: https://www.instagram.com/triple_cuteness/

Adnan Oktar: Her yerde kediler ve sokak hayvanları için yemek mekanları olmalı. Düzenli temizliği yapıldıktan sonra bu mekanlar kimseyi rahatsız etmez.

Acar ve Shila

Instagramı: https://www.instagram.com/acar_spitz/

Adnan Oktar: Allahın sanatından yorulmaz insan. Sanatı aşkla inceleyeceksiniz. Nasıl çiçeği aşkla inceliyorsunuz, kediyi, güzel bir çocuğu nasıl aşkla inceliyorsunuz, seviyorsunuz; hücre de aşkla incelenecek Allahın bir sanatıdır.

Lili ve Çeto

Adnan Oktar: Hayvanlar, Allah’ın nimeti olarak, insan ruhunu sevgi yönünden çok şiddetli etkileyecek şekilde yaratılır. Mümin irade göstermesine gerek kalmadan bir hayvan gördüğünde çok sever.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir