Adnan Oktar’ın Atatürk ve Aydınlık Türkiye Konferansı


8 Nisan Pazar günü Shangri-La Bosphorus otelde Milli Değerleri Koruma Vakfı ve Teknik ve Bilim Araştırma Vakfı’nın ortak düzenlediği “Atatürk ve Aydınlık Türkiye” başlıklı konferansımız

Konferansın ilk bölümü saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başladı. Konferansımıza, değerli konsoloslar ve siyasetçiler, çok değerli sanatçılar, profesörler, akademisyenler, doktorlar, hukukçular, bilim adamları, kanaat önderleri, Bektaşi ve Alevi camiasının önde gelen isimleri, yazarlar, tarihçiler ve farklı dinlerin temsilcileri katıldılar, şeref verdiler. Ayrıca Sayın Adnan Oktar Beyefendi konferansımıza katılarak bizleri onurlandırdı ve sevindirdi.

Adnan Oktar’ın Gerçek Atatürkçülük kitabını buradan indirebilirsiniz.

Açılış konuşmasını yapan Sayın Merve Büyükbayrak. Merve Hanım yazar ve editör. Avusturya Lisesi’ni 3.lükle bitirdi. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Birçok konferans vermiş bir kişi. 1. Sayın YAŞAR OKUYAN- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı 2. Sayın FERMANİ ALTUN- Dünya Ehl-i Beyt Vakfı Başkanı 3. Sayın PROF. DR. ANIL ÇEÇEN- ANKARA Üniversitesi Hukuk Fakültesi Kamu Hukuku Öğretim Üyesi 4. Sayın HANRİ BENAZUS- Atatürk hakkında yazdığı kitaplar ve binlerce fotoğraftan oluşan Atatürk fotoğrafları koleksiyonuyla tanınmış kişi. 4800 fotoğrafı var Atatürk hakkında. Tüm servetini bu fotoğraflara ayırmış. Atatürk’ü gören ve tanışmış son kişi 5. Sayın PROF. DR SALİH AYNURAL- İstanbul Üniversitesi’nde 7 yıl Dekanlık, 3 yıl Rektör Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Başbakanlık Kamu Görevlileri Etik Kurulu, Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Denetim Kurulu üyeliklerine atandı. Kazakistan Ahmet Yesevi Üniversitesi Eski Rektörü ve şu an Rumeli Üniversitesi Rektörü. Ayrıca, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesi olarak da görev yapıyor. 6. Sayın SUAT GÜN – Emekli Asker, stratejist 7. Sayın AHMET USLU/ 1915 Seddülbahir Savaş Malzemeleri Galerisini açan kişi. Çanakkale Destanları Müzesi ile tanınıyor, tarihçi

 

     

 

9 Replies to “Adnan Oktar’ın Atatürk ve Aydınlık Türkiye Konferansı

  1. Atatürk’ümüzü insanlara sevdiren böyle nezih ve kaliteli bir topluluğun varlığı bizi çok memnun ediyor

  2. MaşaAllah SubhanAllah Elhamdülillah çok kaliteli bir etkinlik olmuş emeği geçenlere teşekkürler

  3. Türkiye ‘de Gerçek Atatürkçülüğü Adnan Bey ‘in kitaplari vesilesi ile öğrendim .Kendisinin Atatürk Sevgisi herkese örnek teşkil ediyor .

  4. Erkek ve kadın tüm katılımcılar çok şık, nezaketli ve kaliteli idi. Dans grupları ve Nalan altınörs hanımefendi nin verdiği konser muhteşemdi. Birbirinden değerli konuklar Atatürk ile essiz bilgiler verdiler. Milli birlik ve şuurun vurgulandığı konferansın her anı görülmeye değerdi. Şimdiye kadar bu kadar kaliteli, nezih ve sevginin ön planda tutulduğu bir ortam görmedim. Milli değerleri koruma vakfı ve teknik ve Bilim araştırma vakfına teşekkür ediyorum.

  5. Atatürkümüzü bizlere sevdiren onun ne kadar dindar olduğunu bizlere gösteren gerçek Atatürkçülüğün ne olduğunu nasıl olduğunu bizlere öğreten tek kişi Sayın Adnan Oktar dır. MaşaAllah ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir