Adnan Oktar’dan 8 Bilim Adamıyla Evrim Karşıtı Konferans

Sayın Adnan Oktar’ın Fahri Başkanlığını yaptığı Teknik ve Bilim Araştırma Vakfı, Milli Değerleri Koruma Vakfı ve Milli Değerler Vakfı’nın ortak düzenledikleri 3. Uluslararası Yaşamın ve Evrenin Kökeni Konferansı, bu yıl Amerika, Avusturya ve İtalya’dan gelen konularında uzman 8 bilim adamının katılımıyla Fairmont Quasar Hotel, İstanbul’da düzenlendi. 28 Nisan 2018 Cumartesi günü gerçekleşen konferansımıza çok değerli misafirlerimiz; bilim insanları, akademisyenler, konsoloslar, büyükelçiler, vakıf ve dernek başkanları, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin temsilcileri, düşünce kuruluşları, sanatçılar, sporcular, iş dünyasının tanınmış yöneticileri, gazeteciler ve yazarlar dahil olmak üzere 600 kişi katıldı. Sn. Bülent Özveren’in sunumuyla konferans, İstiklal Marşı ve Şehitlerimiz için Saygı Duruşu ile başladı. Dünya çapında çalışmalarıyla tanınan 8 yabancı bilim insanı evrim teorisinin geçersizliğini bilimsel delillerle açıkladılar ·

Yaşayan fosiller sergisiyle, dünya tarihi boyunca yaratılmış tüm canlıların hiçbir evrim süreci geçirmedikleri ve ilk yaratıldıkları andan itibaren değişmedikleri gösterildi.

 Adnan Oktar Perküsyon Sanatçısı Onur Seçki ile

Adnan Oktar’ın Arkadaşları 

 Yaşamın Kökeni filmi ile, Allah’ın göklerde ve yerde gözlemlediğimiz Yaratılış Delillerini içeren özlü bir anlatım yapıldı. 

Bilimin farklı dallarını bir araya getiren konferansta aynı zamanda, sanatın çeşitli dallarını temsilen dans ve müzik gösterileri yer aldı. 

Perküsyon gösterisi ve İstanbul Dans Factory’nin dans performansının yer aldığı konferans programında öğle yemeğinde bir araya gelen katılımcılar ve bilim dünyasının önde gelen isimleri, kültürel ve bilimsel bir ortamda fikir alışverişinde bulundular.

Adnan Oktar’ın Evrimi Çökerten Yaratılış Atlası’nı ücretsiz indirmek için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir