Adnan Oktar: “Başbuğ Türkeş tarihi önemi olan bir Türk büyüğüdür.”

Başbuğ Alparslan Türkeş’in yetiştirdiği ülkücü gençlik Türkiye’nin birliği için çelik mevzidir. Türkeş’i asla unutturmayız.

Adnan Oktar’ın Başbuğ Türkeş Hakkında Sözleri

Başbuğ Türkeş gerçek bir devlet adamı, bir mürşid, vatansever bir dava insanıydı. Türkiye’nin yıkılmasını engelleyen ana unsur olmuştur. Yetiştirdiği güzel nesiller şu an hala Devletimiz’e çok kıymetli hizmetler veriyor. Kendisini sevgi ve hürmetle anıyoruz.


Sayın Alparslan Türkeş’e Başbuğlar Başbuğ’u, Sayın Devlet Bahçeli’ye de Başbuğ ünvanı verilmesini istirham ediyoruz. Sayın Başbuğ’un ismini kıyamete kadar yaşatalım.


Erbakan Hocamız ve Başbuğ Türkeş Türkiye’yi komünizme teslim olmaktan kurtaran iki önemli kişidir. İkisi de çok değerli insanlar, azimli, inançlı, cesur gençler yetiştirdi.


Sayın Alparslan Türkeş’e Başbuğlar Başbuğ’u, Sayın Devlet Bahçeli’ye de Başbuğ ünvanı verilmesini istirham ediyoruz. Sayın Başbuğ’un ismini kıyamete kadar yaşatalım.


Başbuğ Türkeş tarihi önemi olan bir Türk büyüğüdür. 1980 öncesinde komünizme karşı mücadele onun vesilesiyle kazanıldı.


Sayın Devlet Bahçeli, rahmetli Başbuğ Türkeş gibi muhterem ve değerli bir insan. Tarih ileride kendisini altın harflerle anacak.


Ülkücüler gerçek dava adamlarıdır. Asla kişisel veya ideolojik menfaate göre değil sadece devlet menfaatine göre hareket ederler. Başbuğ Türkeş ülkücüleri çok güzel bir devlet terbiyesiyle yetiştirdi. Onlar için öncelikli olan her zaman Devlet’in bekasıdır.


Rahmetli Başbuğ Türkeş çok dindar bir insandı ve tüm cemaatleri, tarikatları sevgiyle kucaklardı. Gerçek ülkücü ruhu budur.


Sayın Devlet Bahçeli’nin en güzel özelliklerinden biri tıpkı Başbuğ gibi gerçek bir devlet adamı olması ve çok güçlü devleti koruma refleksine sahip olmasıdır.


Başbuğ Türkeşin varlığı tüm Türkiye için çok büyük bir manevi güç ve nimet olmuştu. Allah tüm ülkücü şehitlerden gani gani razı olsun.


Adnan Oktar Aslanlarından Bozkurt İşareti

 
Adnan Oktar’ın Arkadaşları Başbuğ Türkeş’in mezarını ziyaret etti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir