Adnan Oktar Eserleri Moskova 8. Uluslararası Helal Fuarındaydı

16-18 Kasım tarihleri arasında Moskova’da 8.Uluslararası Helal Fuarı düzenlendi. Fuarda Sayın Adnan Oktar’ın Rusça eserlerinin dağıtımıyla birlikte bir de geniş katılımlı fosil sergisi gerçekleştirildi. Fuarda, Çeçenistan Cumhuriyeti Ulusal Politika, Basın ve Enformasyon Bakan Yardımcısı Ivanov Nikolay İvanoviç standımızı ziyaret etti. “Sayın Adnan Oktar’ın çalışmalarının Rusya için önemini” vurgulayan Bakan yardımcısı Nikolay İvanov’a Yaratılış Atlası ile birlikte diğer Adnan Oktar eserlerinden de hediye edildi. Endonezya Turizm Bakanlığı Helal Turizm Departmanı Başkanı, Riyanto Sofyan da fuardaydı. Kendisi, “Sayın Adnan Oktar’ın Endonezya’da çok tanındığını ve çalışmalarına duyduğu hayranlığı” ifade etti. Fuarın ana salonunda Sayın Adnan Oktar’ın çalışmalarını anlatan bir sohbet gerçekleştirildi. Fuarda Sayın Adnan Oktar’ın eserlerinden 400 kitap ve 200 DVD film hediye edildi.

Çeçenistan Cumhuriyeti Ulusal Politika, Basın ve Enformasyon Bakan Yardımcısı Ivanov Nikolay İvanoviç fuardaki standımızı ziyaret etti.

Sayın Bakan Yardımcısı İvanoviç Sayın Adnan Oktar’ın önemli eserlerinden olan Yaratılış Atlası’nın Rusça versiyonunu inceliyor.

Bakan Yardımcısı Ivanov Nikolay İvanoviç , “Sayın Adnan Oktar’ın çalışmalarının Rusya için önemini” vurguladı.

Çeçenisten Ulusal Politika Bakan yardımcısı Nikolay İvanov’a Yaratılış Atlası ile birlikte diğer Adnan Oktar eserlerinden de hediye edildi.

Fuarda, Çeçenistan Cumhuriyeti Ulusal Politika, Basın ve Enformasyon Bakan Yardımcısı Ivanov Nikolay İvanoviç standımızı ziyaret etti. “Sayın Adnan Oktar’ın çalışmalarının Rusya için önemini” vurgulayan Bakan yardımcısı Nikolay İvanov’a Yaratılış Atlası ile birlikte diğer Adnan Oktar eserlerinden de hediye edildi.

Çeçenistan Cumhuriyeti Ulusal Politika, Basın ve Enformasyon Bakan Yardımcısı Ivanov Nikolay İvanoviç

Endonezya Turizm Bakanlığı Helal Turizm Departmanı Başkanı, Riyanto Sofyan da fuardaydı. Kendisi, “Sayın Adnan Oktar’ın Endonezya’da çok tanındığını ve çalışmalarına duyduğu hayranlığı” ifade etti.

Endonezya Turizm Bakanlığı Helal Turizm Departmanı Başkanı, Riyanto Sofyan da fuardaydı. Kendisi, “Sayın Adnan Oktar’ın Endonezya’da çok tanındığını ve çalışmalarına duyduğu hayranlığı” ifade etti.

Endonezya Turizm Bakanlığı Helal Turizm Departmanı Başkanı Riyanto Sofyan Rusça Yaratılış Atlası kitabını inceledi.

Suriye Konsolosluğu Ekonomi ataşesi Munzer Ahmed de standımızı ziyaret eden kişiler arasındaydı. 

Fuarda, internetten Arapça yayın yapan State ofKuveyt Tv ve Rusça yayın yapan Alif Tv ile de Sayın Adnan Oktar’ı ve eserlerini anlatan röportajlar gerçekleştirildi.

Moskova’daki bu fuara Sayın Adnan Oktar’ın davetlisi olarak, Bangladeş Cemaati İslami Avrupa Sözcüsü Muhammed Ebubekir Sıddık Molla da katıldı ve Rusya Müftülüğünün yetkilileriyle görüştü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir